služby

Architektonické služby


co


Provádím architektonické studie, vizualizace, projekty pro stavební povolení, prováděcí projekty, kompletní návrhy interiéru, spaceplanning, design stavebních prvků (dveře, zábradlí, schodiště ...), návrh nábytku (kuchyně, šatny, ložnice, pracovny...), návrh osvětlení, návrh zahrady, návrh exteriéru (zeleň, oplocení, bazén, barbecue, ...), autorský dozor.

Projektuji novostavby i rekonstrukce, rodinné domy, činžovní domy, půdní vestavby, mezonetové byty, lofty, byty, komerční prostory a provozovny. Projektovala jsem bytové domy, kancelářské budovy, hotely.

Specializuji se na moderní luxusní interiéry s atypickými a designovými prvky, navrhuji luxusní koupelny a luxusní kuchyně.a jak


Klientům nabízím individuální přístup, spolupráci při hledání a definování základních požadavků pro vznikající prostor. Každý projekt vzniká a vyvíjí se ve vzájemné diskuzi architekta a uživatele-investora. Výsledkem je architektura šitá přesně na míru specifickým a zpravidla unikátním potřebám klienta.

Mým cílem při práci je oboustranná spokojenost - klienta i architekta - s realizací perfektní po stránce funkční i estetické.

S důvěrou mě kontaktujte!spokojení klienti


oceňují můj způsob práce, někteří mi dokonce napsali děkovný dopis. Můžete si je přečíst: tady nebo tady.


Mám zájem o architektonické služby ing.arch.Benešové.časté dotazy


Proč si najmout architekta?

Jak probíhá zakázka?

Glosář - slovníček pojmů

© 2024   ing.arch.Hana Benešová   |   kontakt   |  faq   |   poptávka   |   webdesign+seo by j10.cz